Logga in

Ta kontakt med oss

Tveka inte

Vi vill väldigt gärna höra av dig så tveka inte att kontakta oss. Använd kontaktformuläret eller se våra kontors kontaktuppgifter nedan.  

Semester v 28 - 30

Från och med den 4 juli och till den 25 juli så har kontoret stängt och vi laddar upp inför hösten. Det går bra att maila till respektive konsult under den tiden om det är något brådskande, vi lovar att svara så snart vi kan.  

Öppetider

Kontoret har öppet mellan 8,00 - 16,00 måndag till fredag.

Sollentuna

Besöksadress
Hammarbacken 6b
191 27 Sollentuna
Postadress
Box 746
191 27 Sollentuna
Kontakt
Telefon: 08-35 48 20
Fax: 08-35 48 50
E-post: info@mapema.se

VD/Revisor
Matthias Vidh, matthias@mapema.se

Revisorer

Per Silveby, per@mapema.se

Staffan Zander, staffan@mapema.se

Konsulter
Bengt Karlsson, bengt@mapema.se
Pamela Vidh, pamela@mapema.se
Fredrik Vidh, fredrik@mapema.se
Christina Thulin, christina@mapema.se
Emma Rådlund, emma@mapema.se

Marknadschef 

Cecilia Lallerman, cecilia@mapema.se

 

Nacka

Besöksadress
Vikdalsgränd 10a
131 40 Nacka
Postadress
Vikdalsgränd 10a
131 40 Nacka
Kontakt
Telefon: 08-35 48 20
Fax: 08-35 48 50
E-post: info@mapema.se

Kontorschef/Revisor
Staffan Zander, staffan@mapema.se

Konsulter
Ramona State Ramona@mapema.se 
Samet Kayan, samet@mapema.se